Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 4 Des
kl 16:00 - 16:20
Monolitten Idrettslag 1 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Lør. 4 Des
kl 17:00 - 17:20
Oppsal 3 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Lør. 18 Des
kl 11:00 - 11:20
Holmlia Lu-Ro - Oppsal 4
Oppsal Arena 2
Lør. 18 Des
kl 12:00 - 12:20
Holmlia Lu-Ro - Lyn Ullevål
Oppsal Arena 2
Lør. 15 Jan 2022
kl 13:30 - 13:50
Klemetsrud Vikingene - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Lør. 15 Jan 2022
kl 14:00 - 14:20
Billingstad Barracudas - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Lør. 12 Feb 2022
kl 12:30 - 12:50
Oppsal 3 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Lør. 12 Feb 2022
kl 13:00 - 13:20
Asker SKK Utd - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Lør. 12 Mar 2022
kl 14:30 - 14:50
Holmlia Lu-Ro - Oppsal 4
Oppsal Arena 2
Lør. 12 Mar 2022
kl 15:30 - 15:50
Monolitten Idrettslag 1 - Holmlia Lu-Ro
Oppsal Arena 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 9 Nov
kl 19:00 - 20:19
Holmlia - Klemetsrud
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 30 Okt
kl 16:30 - 16:50
Holmlia Lu-Ro - Klemetsrud Vikingene
Oppsal Arena 2
  Les mer  
Tor. 28 Okt
kl 19:10 - 20:19
Hasle-Løren J11 1 - Holmlia 1
Løren kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor. 28 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Oppegård Leopard 4
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor. 28 Okt
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 2 - Holmlia 2
Hallager kunstgr. 7er C
  Les mer  
Tor. 28 Okt
kl 18:30 - 19:49
Holmlia 2 - Bækkelaget 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 28 Okt
kl 18:30 - 19:49
Holmlia 2 - Bækkelaget 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 27 Okt
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Øvrevoll Hosle
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 27 Okt
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Øvrevoll Hosle 5
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Hasle-Løren 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - Nordstrand 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Hasle-Løren 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 18:55 - 20:14
Kolbotn 2 - Holmlia
Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 3 - Holmlia 3
Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Wolves - Holmlia Hallager 2
Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 20:15 - 21:44
Holmlia - Bjørndal
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Holmlia Toppåsen
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn. 24 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 24 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lindeberg
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 24 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 24 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lindeberg
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 23 Okt
kl 14:00 - 15:39
Kolbotn - Holmlia
Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Lør. 23 Okt
kl 13:00 - 13:59
Bjørndal 1 - Holmlia Lu-Ro2
Bjørndal gresslette 5er A
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 20:15 - 21:34
Bøler - Holmlia
Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 19:00 - 20:09
KFUM 3 - Holmlia Hallager
KFUM-Arena 7er
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 19:00 - 20:09
Lambertseter Hvit - Holmlia Toppåsen
Lambertseter kg 7er A
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Langhus 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Oppsal Rød
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Oppsal 7 - Holmlia United
Trasop kunstgress 3 - 7er
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 18:30 - 20:09
Veitvet - Holmlia
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 21:00 - 22:39
Gamle Oslo - Holmlia
Bjølsen kunstgress
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 19:10 - 20:19
Bjørndal 1 - Holmlia Hallager
Bjørndal kunstg. 7er A
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - KFUM Roma
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - Manglerud Star Wolves
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Lindeberg Rød
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - KFUM 9
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - KFUM 8
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 20:15 - 21:54
Grorud 2 - Holmlia
Grorud match kunstgress
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 18:55 - 20:14
Haugerud - Holmlia 2
Haugerud kunstgress
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 17:00 - 18:39
Ready 2 - Holmlia
Gressbanen kunstgress
  Les mer  
Lør. 16 Okt
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Øvrevoll Hosle
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 20:15 - 21:34
Bjørndal - Holmlia 2
Bjørndal kunstgress
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Klemetsrud 1281
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 19:00 - 20:09
Abildsø G10 Hvit - Holmlia 2
Abildsø kunstg. 7er A
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 17:55 - 18:54
Nordstrand 9 - Holmlia Hallager 2
Hallager kunstgr. 5er F
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Gui
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 19:10 - 20:29
Nordby - Holmlia
Nordby kunstgress
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Holmlia Blå
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Grei Blå
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Holmlia Blå
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Hauketo Rød
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslojuvelene
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Vålerenga Kongeblå
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - Manglerud Star GUL
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Vålerenga Kongeblå
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Oppegård
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 17:50 - 18:59
KFUM 5 - Holmlia 1
Ekeberg kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:10 - 20:19
Manglerud Star GUL - Holmlia 3
Manglerud kunstg. 7er A
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 8 - Holmlia Toppåsen
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er B
  Les mer  
Søn. 10 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 10 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 9 Okt
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Grønn - Siggerud Stars
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør. 9 Okt
kl 12:00 - 12:59
Bjørndal 1 - Holmlia Blå
Bjørndal gresslette 5er B
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Klemetsrud 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Klemetsrud 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 20:15 - 21:54
Wam-Kam 2 - Holmlia 2
Kalbakken kunstgress 2
  Les mer  
Søn. 3 Okt
kl 20:15 - 21:54
Langhus - Holmlia
Langhus kunstgress
  Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Haugerud
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Haugerud
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - KFUM Milan
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Korsvoll Blå - Holmlia Hallager
Korsvoll kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 18:15 - 19:14
Oppsal 9 - Holmlia Hallager 2
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Ski
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Skeid 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - KFUM Napoli
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - KFUM Napoli
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia J8-1 - KFUM 2
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bjørndal 2 - Holmlia Toppåsen
Bjørndal gresslette 5er B
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 17:50 - 18:59
Bækkelaget 2 - Holmlia 2
Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 17:45 - 18:54
KFUM Fiorentina - Holmlia Hallager
Ekeberg 19 7er
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Nordstrand 4
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia United - KFUM 8
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 18:30 - 19:29
Manglerud Star Lions - Holmlia Lu-Ro2
Manglerud kunstg. 5er B
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 20:15 - 21:54
Oldenborg 2 - Holmlia 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Nordstrand 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ski 5 - Holmlia Toppåsen
Ski kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Lambertseter
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Lyn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 12:00 - 12:59
Lambertseter 3 - Holmlia Grønn
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ski
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 20:15 - 21:34
Klemetsrud 2 - Holmlia 2
Mortensrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ski 1 - Holmlia United
Ski kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - KFUM 5
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 20:15 - 21:34
Nordstrand - Holmlia
Nordstrand kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Lambertseter Incredible
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Oppegård RosaTigrer - Holmlia 1
Østli skole 7er kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Nordstrand 1
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - Lambertseter Incredible
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fremad Famagusta
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Grüner 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Bøler Blå
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Grüner 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Toppåsen - Bjørndal 1
Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bjørndal 1 - Holmlia J8-1
Bjørndal gresslette 5er A
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ellingsrud 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ellingsrud 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Oppegård Jaguarene1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - KFUM 7
Lusetjern kg 7er 5er B
  Les mer  
Søn. 19 Sep
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
Trasop kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Sep
kl 18:30 - 19:49
Nordby - Holmlia 2
Nordby kunstgress
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 16:30 - 18:09
Holmlia - Grüner
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 16:30 - 18:09
Holmlia - Grüner
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Nordstrand
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Nordstrand
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 12:00 - 12:59
Hasle-Løren Gul - Holmlia Gul
Løren kunstgress 5er A
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 12:00 - 12:59
Hauketo Hawks Rød - Holmlia Blå
Prinsdal kunstgress 7er 5er A
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Grønn - Hauketo Hawks Blå
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 10:45 - 11:54
Christiania BK - Holmlia 2
Caltexløkka 7er B
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Nordby
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - KFUM 6
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - KFUM 6
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
KFUM 3 - Holmlia
Ekeberg kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
Holmlia - Hauketo
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:30 - 19:39
Langhus Madrid - Holmlia Toppåsen
Langhus kunstgr. 2 7er A
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bækkelaget 2 - Holmlia Lu-Ro2
Sportsplassen 5er
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ljan Blå - Holmlia Hallager 2
Hundejordet kg 5er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Kolbotn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 20:15 - 21:34
Haslum - Holmlia
Haslum kunstgress 2
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bøler Gul
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Bøler Gul
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia J8-1 - Lambertseter 1
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia J8-1 - Lambertseter 1
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Fagerborg - Holmlia
Tørteberg kunstgress 2
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Holmen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Holmen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Hauketo Rød - Holmlia Toppåsen
Prinsdal kunstgress 7er 5er A
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østerdølenes
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østerdølenes
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Oppsal 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 18:55 - 20:14
Langhus 2 - Holmlia
Langhus kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 11 Sep
kl 13:00 - 14:19
Holmlia - Frigg
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Haugerud Bjørnene - Holmlia Gul
Haugerud kunstgress 5er B
  Les mer  
Lør. 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Blå - Holmlia Grønn
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Haugerud
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:30 - 20:39
Holmlia - Jutul
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Vestre Aker United
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Tippen AS - Holmlia Hallager
Valle Hovin kunstgress 3 7er 3
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Grei 2 - Holmlia
Grei kunstgress 9er B
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Toppåsen - Manglerud Star Lions
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 17:30 - 18:29
Holmlia 2 - Holmlia J8-1
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 20:15 - 21:34
Oppsal 2 - Holmlia 2
Trasop kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Kjelsås 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bækkelaget 2 - Holmlia 3
Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Lu-Ro2 - Bjørndal 2
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Rød - Nesodden Hvit
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bækkelaget 1 - Holmlia United
Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Toppåsen - Klemetsrud Bohemene
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Nordstrand 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Hauketo Hawks Blå
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 18:30 - 20:09
Oslo-Ørn - Holmlia 2
Ekeberg 3
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Hallager 2 - Hauketo Grønn
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn. 5 Sep
kl 20:15 - 21:54
KFUM 3 - Holmlia
Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Søn. 5 Sep
kl 18:30 - 19:49
Oppegård - Holmlia
Langhus kunstgr. 2 9er A
  Les mer  
Søn. 5 Sep
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Lille Tøyen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør. 4 Sep
kl 12:00 - 12:59
Holmlia Gul - HSIL 3
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør. 4 Sep
kl 12:00 - 12:59
Siggerud Stars - Holmlia Blå
Siggerud kg 5er
  Les mer  
Fre. 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre. 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Nordstrand 2
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
KFUM Juventus - Holmlia 3
Ekeberg 20 7er
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Manglerud Star RØD
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hallager - Manglerud Star RØD
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget 3 - Holmlia 2
Sportsplassen
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - KFUM Milan
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kolbotn 1 - Holmlia 1
Vassbonn kunstgress 7er
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 9er - Grüner 2
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Hallager - KFUM Milan
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline