Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn. 14 Aug
kl 18:30 - 19:59
Bækkelaget - Holmlia
Ekeberg kunstgress 2
Tir. 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
Lusetjern kunstgress
Tir. 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
Lusetjern kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 17:00 - 18:19
Holmlia - Lyn 2
Lusetjern kunstg. 9er A
Søn. 21 Aug
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Bærums Verk Hauger
Lusetjern kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Bærums Verk Hauger
Lusetjern kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ski - Holmlia
Ski kunstgress 2
Søn. 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ready 3
Lusetjern kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ready 3
Lusetjern kunstgress
Man. 22 Aug
kl 18:00 - 18:59
Rustad Abildsø SK Jaguar - Holmlia GUL
Abildsø 5er 1
Man. 22 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Champions2 - Oppsal 5
Hundejordet kg 5er D
Man. 22 Aug
kl 18:30 - 19:29
Nordstrand 6 - Holmlia Grønn
Hundejordet kg 5er B
Man. 22 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Svart - Nordstrand Samhold
Man. 22 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - HSIL 3
Holmlia KG 7er
Tir. 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordby hvit - Holmlia Topp1
Tir. 23 Aug
kl 18:00 - 19:09
Holmlia Blå - Ljan Blå
Lusetjern kg 7er
Tir. 23 Aug
kl 18:00 - 19:09
Oppsal Deluxe - Holmlia Grønn
Godlia kunstgressbane 7er
Tir. 23 Aug
kl 19:00 - 20:09
Nesodden Hvit - Holmlia Rød
Nesoddbanen KG 7er A
Tir. 23 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - KFUM 4
Lusetjern kg 7er
Tir. 23 Aug
kl 20:15 - 21:54
Christiania BK - Holmlia
Bryn kunstgress (Oslo)
Ons. 24 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - KFUM 2
Lusetjern kg 7er
Ons. 24 Aug
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Årvoll 2
Lusetjern kunstgress
Ons. 24 Aug
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Årvoll 2
Lusetjern kunstgress
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Topp2 - Fagerstrand G9-2
Hundejordet kg 5er C
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Nordstrand 5 - Holmlia Blå
Hundejordet kg 5er A
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Gamers - Kolbotn H
Hundejordet kg 5er D
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Nordstrand 5
Holmlia KG 7er
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Nordstrand 5
Holmlia KG 7er
Tor. 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Oppsal 4
Lusetjern kg 7er
Søn. 28 Aug
kl 18:00 - 19:39
Holmlia - Lambertseter
Lusetjern kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 18:00 - 19:39
Holmlia - Lambertseter
Lusetjern kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 18:30 - 19:49
Skeid 2 - Holmlia
Nordre Åsen kunstgr. 9er B
Søn. 28 Aug
kl 18:30 - 19:59
Asker SKK - Holmlia
Risenga kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Holmlia 2
Ellingsrud kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 2
Lusetjern kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 2
Lusetjern kunstgress
Man. 29 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ski 1 - Holmlia Svart
Ski kunstgress 2 7er D
Man. 29 Aug
kl 19:00 - 20:09
Oppsal Avengers - Holmlia Blå
Trasop kunstgress 3 - 7er
Man. 29 Aug
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Vålerenga 3
Lusetjern kunstgress
Tir. 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nesodden Blå - Holmlia Topp2
Nesoddbanen KG 5er C
Tir. 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Vålerenga 1
Holmlia KG 7er 5er A
Tir. 30 Aug
kl 18:40 - 20:09
HSIL - Holmlia
Høybråten kunstgress
Tir. 30 Aug
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 2 - Holmlia Grønn
Tonsenhagen kunstgress 7er A
Tir. 30 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Lindeberg RØD
Holmlia KG 7er
Tir. 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fagerborg
Lusetjern kunstgress
Tir. 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Fagerborg
Lusetjern kunstgress
Ons. 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Bjørndal 2 - Holmlia Champions2
Bjørndal gresslette 5er A
Ons. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Rustad Abildsø SK Lions
Holmlia KG 7er
Ons. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Hauketo Gul - Holmlia Hvit
Prinsdal kunstgress 7er A
Ons. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Rustad Abildsø SK Lions
Holmlia KG 7er
Ons. 31 Aug
kl 19:10 - 20:19
Vålerenga Grønn - Holmlia Grønn
Valle Hovin kunstgress 3 7er 3
Tor. 1 Sep
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Blå - Holmlia Ninjas
Hundejordet kg 5er C
Tor. 1 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Grønn - Kolbotn C
Hundejordet kg 5er D
Tor. 1 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp1 - Nesodden Svart
Tor. 1 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - Manglerud Star Lions
Holmlia KG 7er
Tor. 1 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - Manglerud Star Lions
Holmlia KG 7er
Tor. 1 Sep
kl 19:05 - 20:14
Langhus 2 - Holmlia Blå
Langhus kunstgr. 2 7er B
Lør. 3 Sep
kl 13:00 - 13:59
Holmlia GUL - Kolbotn F
Hundejordet kg 5er C
Søn. 4 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppegård Messi - Holmlia Gamers
Østli Skole 7er kunstgress 5er B
Søn. 4 Sep
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Grorud 2
Lusetjern kunstgress
Søn. 4 Sep
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Grorud 2
Lusetjern kunstgress
Søn. 4 Sep
kl 20:15 - 21:54
Nesodden - Holmlia
Berger KGB 11er
Søn. 4 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Haugerud
Lusetjern kunstgress
Søn. 4 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Haugerud
Lusetjern kunstgress
Man. 5 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Champions2 - Nordstrand 1
Hundejordet kg 5er D
Man. 5 Sep
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 4 - Holmlia Grønn
Hallager kunstgr. 7er D
Man. 5 Sep
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 1 - Holmlia Svart
Trasop kunstgress 3 - 7er
Tir. 6 Sep
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Topp2 - Kolbotn F
Hundejordet kg 5er C
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Oransje - Holmlia Gamers
Manglerud kunstg. 5er B
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 19:09
Holmlia Blå - Langhus FC
Lusetjern kg 7er
Tir. 6 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp1 - Langhus RØD
Tir. 6 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Kolbotn 2
Lusetjern kg 7er
Tir. 6 Sep
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Holmlia
Veitvet kunstgress
Ons. 7 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Rustad Abildsø SK Ulv
Lusetjern kg 7er
Ons. 7 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordby
Lusetjern kunstgress
Ons. 7 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordby
Lusetjern kunstgress
Tor. 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter 1 - Holmlia Blå
Lambertseter kg 5er A
Tor. 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppegård Tigers 1 - Holmlia Grønn
Østli Skole 7er kunstgress 5er B
Tor. 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Rød - Hauketo Gul
Holmlia KG 7er 5er A
Tor. 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Rustad Abildsø SK Måne - Holmlia Hvit
Rustad kunstgress 7er A
Tor. 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Nordstrand Blå
Lusetjern kg 7er
Lør. 10 Sep
kl 13:00 - 13:59
Holmlia GUL - Oppsal 6
Hundejordet kg 5er D
Søn. 11 Sep
kl 18:30 - 19:59
Vålerenga - Holmlia
Valle Hovin kunstgress 2
Søn. 11 Sep
kl 18:30 - 19:49
Holmlia - Oppegård
Lusetjern kunstg. 9er A
Søn. 11 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stovner SK
Lusetjern kunstgress
Søn. 11 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ullern 3 - Holmlia 2
Ullern kunstgress 2
Søn. 11 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stovner SK
Lusetjern kunstgress
Man. 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Svart - Vålerenga Sort 1
Lusetjern kg 7er
Man. 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Kråkstad Rød
Holmlia KG 7er
Tir. 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - HSIL 3
Holmlia KG 7er 5er A
Tir. 13 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Lambertseter Armada
Lusetjern kg 7er
Tir. 13 Sep
kl 19:00 - 20:09
Nordby Pirates - Holmlia Blå
Nordby kunstgress 7er B
Tir. 13 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Svart - KFUM 5
Holmlia KG 7er
Tir. 13 Sep
kl 19:10 - 20:19
Ski 7er - Holmlia Blå
Ski kunstgress 1 7er A
Tir. 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Heming - Holmlia
Heming kunstgress
Ons. 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bøler Blå - Holmlia Champions2
Haraløkka 5er 5
Ons. 14 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Gamers - Nordstrand 6
Hundejordet kg 5er D
Ons. 14 Sep
kl 18:30 - 19:29
Ski Blå - Holmlia Topp1
Ons. 14 Sep
kl 18:45 - 20:14
Ski 2 - Holmlia
Ski kunstgress 2
Ons. 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Manglerud Star Tigers - Holmlia Rød
Manglerud kunstg. 7er C
Tor. 15 Sep
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 10 - Holmlia GUL
Hundejordet kg 5er B
Tor. 15 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Grønn - Langhus Blå
Hundejordet kg 5er D
Tor. 15 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - KFUM 8
Holmlia KG 7er
Tor. 15 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - KFUM 8
Holmlia KG 7er
Tor. 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Rustad Abildsø SK Bever - Holmlia Grønn
Abildsø kunstg. 7er A
Tor. 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Nordby Glory - Holmlia Grønn
Nordby kunstgress 7er A
Fre. 16 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Blå - Oppsal 4
Hundejordet kg 5er C
Fre. 16 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Hauketo
Lusetjern kunstgress
Lør. 17 Sep
kl 15:00 - 15:59
Oppegård Tigers 5 - Holmlia Topp2
Østli Skole 7er kunstgress 5er B
Søn. 18 Sep
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Lommedalen
Lusetjern kunstgress
Søn. 18 Sep
kl 18:30 - 19:49
Rustad Abildsø SK - Holmlia
Rustad kunstgress 9er A
Søn. 18 Sep
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Lommedalen
Lusetjern kunstgress
Søn. 18 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Grei
Lusetjern kunstgress
Søn. 18 Sep
kl 20:15 - 21:54
Korsvoll 3 - Holmlia 2
Korsvoll kunstgress
Søn. 18 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Grei
Lusetjern kunstgress
Man. 19 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp1 - Oppegård Tigers 3
Man. 19 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Champions2 - Manglerud Star Wolves
Hundejordet kg 5er D
Tir. 20 Sep
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Topp2 - Kråkstad Rød
Hundejordet kg 5er C
Tir. 20 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ski Gul - Holmlia Grønn
Ski kunstgress 5er
Tir. 20 Sep
kl 18:00 - 19:09
Holmlia Blå - Kråkstad Rød
Lusetjern kg 7er
Tir. 20 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ski 2 - Holmlia Svart
Ski kunstgress 2 7er D
Tir. 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Kolbotn E
Lusetjern kg 7er
Tir. 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
Tir. 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
Lusetjern kunstgress
Ons. 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Kolbotn A
Holmlia KG 7er
Ons. 21 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Kolbotn A
Holmlia KG 7er
Ons. 21 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Oppsal 1
Lusetjern kg 7er
Ons. 21 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Kolbotn 3
Lusetjern kunstgress
Ons. 21 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Kolbotn 3
Lusetjern kunstgress
Tor. 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Bøler Lokomotiv - Holmlia Blå
Haraløkka 5er 16
Tor. 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 5 - Holmlia Gamers
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er A
Tor. 22 Sep
kl 18:20 - 19:29
KFUM 3 - Holmlia Blå
Ekeberg 19 7er
Tor. 22 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bækkelaget 1 - Holmlia Hvit
Sportsplassen 7er A
Fre. 23 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia GUL - Manglerud Star Rød
Hundejordet kg 5er D
Søn. 25 Sep
kl 18:30 - 19:59
Lyn - Holmlia
Kringsjå kunstg. 3
Søn. 25 Sep
kl 18:30 - 19:49
Holmlia - Bærums Verk Hauger
Lusetjern kunstg. 9er A
Søn. 25 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Linderud
Lusetjern kunstgress
Søn. 25 Sep
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn 2 - Holmlia
Sofiemyr kunstgress
Søn. 25 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Linderud
Lusetjern kunstgress
Man. 26 Sep
kl 19:00 - 20:09
Oppsal Bulls - Holmlia Blå
Godlia kunstgressbane 7er
Man. 26 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Svart - Nesodden Hvit
Lusetjern kg 7er
Man. 26 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Grorud IL
Holmlia KG 7er
Man. 26 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nesodden 2
Lusetjern kunstgress
Tir. 27 Sep
kl 17:55 - 19:04
Skeid Grønn - Holmlia Rød
Nordre Åsen 2 kg 7er D
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 19:09
Oppsal Bears - Holmlia Grønn
Trasop kunstgress 3 - 7er
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Hauketo Hvit - Holmlia Champions2
Prinsdal kunstgress 7er 5er A
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Nesodden Hvit - Holmlia Topp2
Nesoddbanen KG 5er C
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Nesodden Grønn - Holmlia Topp1
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn A - Holmlia GUL
Sofiemyr nord 5er A
Tir. 27 Sep
kl 20:15 - 21:54
Rilindja - Holmlia
Haugerud kunstgress
Ons. 28 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Haugerud Diamant
Lusetjern kg 7er
Ons. 28 Sep
kl 20:30 - 21:59
Årvoll 2 - Holmlia
Årvoll kunstgress
Tor. 29 Sep
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Gamers - Ljan Hvit
Hundejordet kg 5er D
Tor. 29 Sep
kl 17:55 - 19:04
KFUM 5 - Holmlia Grønn
Ekeberg 19 7er
Tor. 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Rød - Oppegård Ronaldo
Holmlia KG 7er 5er A
Tor. 29 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Grønn - Nordstrand 7
Hundejordet kg 5er D
Tor. 29 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - KFUM 9
Lusetjern kg 7er
Tor. 29 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Svart - Kolbotn D
Holmlia KG 7er
Fre. 30 Sep
kl 17:55 - 19:04
KFUM 1 - Holmlia Grønn
Ekeberg 19 7er
Lør. 1 Okt
kl 13:00 - 13:59
Holmlia Blå - Manglerud Star Gul
Hundejordet kg 5er C
Søn. 2 Okt
kl 18:30 - 19:49
Øvrevoll Hosle - Holmlia
Jarmyra kunstgress 9 A
Tir. 4 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lyn 1896 FK 2
Lusetjern kunstgress
Tir. 4 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lyn 1896 FK 2
Lusetjern kunstgress
Søn. 9 Okt
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Nesodden
Lusetjern kunstgress
Søn. 9 Okt
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Nesodden
Lusetjern kunstgress
Man. 10 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp2 - Ski Sort
Hundejordet kg 5er C
Man. 10 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Champions2 - Rustad Abildsø SK Sort
Hundejordet kg 5er D
Tir. 11 Okt
kl 17:30 - 18:29
Rustad Abildsø SK Torden - Holmlia Grønn
Rustad 5er A
Tir. 11 Okt
kl 17:30 - 18:29
KFUM 2 - Holmlia Gamers
Ekeberg 10 5er
Tir. 11 Okt
kl 19:00 - 20:09
Oppsal Elastico - Holmlia Hvit
Godlia kunstgressbane 7er
Tir. 11 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Blå - Langhus United
Lusetjern kg 7er
Tir. 11 Okt
kl 19:10 - 20:19
Klemetsrud 1 - Holmlia Blå
Mortensrud kg 7 A
Tir. 11 Okt
kl 20:15 - 21:54
Nesodden - Holmlia
Berger stadion
Ons. 12 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Klemetsrud 2
Holmlia KG 7er
Ons. 12 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Klemetsrud 2
Holmlia KG 7er
Tor. 13 Okt
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Blå - Rustad Abildsø SK Hauks
Hundejordet kg 5er C
Tor. 13 Okt
kl 17:30 - 18:29
Holmlia GUL - KFUM 3
Hundejordet kg 5er D
Tor. 13 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp1 - Fagerstrand G9-1
Tor. 13 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - Rustad Abildsø SK Sol
Holmlia KG 7er
Tor. 13 Okt
kl 19:00 - 20:29
Oppegård - Holmlia
Østre Greverud kg.
Tor. 13 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - Rustad Abildsø SK Sol
Holmlia KG 7er
Lør. 15 Okt
kl 12:20 - 13:29
KFUM 9 - Holmlia Grønn
Ekeberg kunstgress 7er B
Søn. 16 Okt
kl 18:30 - 19:49
Holmlia - Årvoll
Lusetjern kunstg. 9er A
Søn. 16 Okt
kl 20:15 - 21:54
Lokomotiv Oslo 3 - Holmlia 2
Norges idrettshøgskole
Søn. 16 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 3
Lusetjern kunstgress
Søn. 16 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 3
Lusetjern kunstgress
Man. 17 Okt
kl 19:00 - 20:09
KFUM 4 - Holmlia Grønn
KFUM-Arena 7er
Man. 17 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Svart - Kolbotn A
Lusetjern kg 7er
Man. 17 Okt
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordby
Lusetjern kunstgress
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud 3 - Holmlia Champions2
Mortensrud kunstgress nedre 5er A
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ljan Blå - Holmlia Blå
Hallager kunstgr. 5er C
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Langhus United - Holmlia GUL
Langhus grus 5er B
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 19:09
Holmlia Blå - Hauketo Rød
Lusetjern kg 7er
Tir. 18 Okt
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Grønn - Oppsal 6
Hundejordet kg 5er D
Tir. 18 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Klemetsrud Panthers
Lusetjern kg 7er
Tir. 18 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stovner SK
Lusetjern kunstgress
Tir. 18 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stovner SK
Lusetjern kunstgress
Ons. 19 Okt
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 8 - Holmlia Rød
Hundejordet kg 7er A
Ons. 19 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Manglerud Star 1
Lusetjern kg 7er
Tor. 20 Okt
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Gamers - Langhus City
Hundejordet kg 5er C
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 28 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 28 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ullern 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 23 Jun
kl 20:00 - 21:29
Holmlia - Øvrevoll Hosle
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 23 Jun
kl 20:00 - 21:29
Holmlia - Øvrevoll Hosle
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 21 Jun
kl 20:15 - 21:54
Stovner SK - Holmlia
Rommensletta kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
Trasop kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Oppsal 4
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Oppsal 4
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 18:30 - 19:59
KFUM 2 - Holmlia
Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Søn. 19 Jun
kl 18:30 - 19:49
Rustad Abildsø SK - Holmlia
Abildsø kunstg. 9er A
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 18:15 - 19:54
Lyn 1896 FK 2 - Holmlia
Kringsjå kunstgress
  Les mer  
Fre. 17 Jun
kl 19:00 - 20:39
Holmlia - HSIL
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre. 17 Jun
kl 19:00 - 20:39
Holmlia - HSIL
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Manglerud Star Wolfs
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Bjørndal Blå - Holmlia Grønn
Bjørndal kunstg. 7er B
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Blå - Ski Sort
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Manglerud Star Wolfs
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Gamers - Nordstrand 1
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 20:30 - 21:59
Kolbotn 3 - Holmlia
Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Bjørndal Blå
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 19:09
Kolbotn B - Holmlia Rød
Sofiemyr øst 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Bjørndal Hvit - Holmlia Grønn
Bjørndal kunstg. 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Oppegård Leoparder1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 7 - Holmlia Champions2
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er B
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Nordby Rød - Holmlia GUL
Nordby kunstgress 5er B
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Topp2 - Oppegård Tigers 4
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 17:30 - 18:29
KFUM 1 - Holmlia Blå
Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Svart - KFUM 8
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 20:15 - 21:54
Nordby - Holmlia 2
Nordby kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 17:10 - 18:29
Holmlia - Langhus
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 17:10 - 18:29
Holmlia - Langhus
Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 15:00 - 16:39
Holmlia - Oslo-Ørn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 15:00 - 16:39
Holmlia - Oslo-Ørn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 13:30 - 14:59
Holmlia - Oppegård
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 13:30 - 14:59
Holmlia - Oppegård
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Lommedalen - Holmlia
Lommedalen kg øvre
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 20:00 - 21:29
Holmlia - Heming
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 20:00 - 21:29
Holmlia - Heming
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia GUL - Langhus United
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 18:30 - 19:49
Holmlia - Heming
Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Bjørndal Hvit - Holmlia Hvit
Bjørndal kunstg. 7er B
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Klemetsrud Panthers - Holmlia Grønn
Mortensrud kg 7 A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - KFUM 4
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - KFUM 4
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp1 - Ski Rød
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Ski 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Ski 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - KFUM 5
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Nordstrand 8
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Hauketo Rød - Holmlia Blå
Prinsdal kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Nordstrand 8
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 6 - Holmlia Grønn
Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 18:00 - 18:59
Langhus City - Holmlia Gamers
Langhus gress 5er B
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kolbotn A - Holmlia Svart
Sofiemyr øst 7er B
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 17:55 - 19:04
Manglerud Star 1 - Holmlia Blå
Manglerud kunstg. 7er A
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
KFUM 3 - Holmlia
Ekeberg kunstgress
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Lokomotiv Oslo 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Lokomotiv Oslo 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Årvoll 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Champions2 - Klemetsrud 3
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Blå - Ljan Blå
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn. 5 Jun
kl 18:30 - 19:49
Bøler - Holmlia
Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Søn. 5 Jun
kl 18:30 - 19:59
Nesodden - Holmlia
Berger KGB 11er
  Les mer  
Søn. 5 Jun
kl 17:00 - 18:29
Nordby - Holmlia
Nordby kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Oppsal Elastico
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Klemetsrud 2 - Holmlia Rød
Mortensrud kg 7 A
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Langhus United - Holmlia Blå
Langhus kunstgr. 2 7er A
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Rustad Abildsø SK Sol - Holmlia Grønn
Rustad kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Svart - Oppegård Løvene 3
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Grønn - Rustad Abildsø SK Torden
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia Rød - Rustad Abildsø SK Lions
Holmlia KG 7er 5er A
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia Gamers - KFUM 2
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 1 - Holmlia Grønn
Trasop kunstgress 3 - 7er
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - Klemetsrud 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Rustad Abildsø SK Hauks - Holmlia Blå
Rustad 5er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Rilindja
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Rilindja
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - KFUM 9
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Rustad Abildsø SK Sort - Holmlia Champions2
Abildsø 5er 1
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Fagerstrand G9-1 - Holmlia Topp1
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 20:15 - 21:44
Holmlia - Langhus
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 20:15 - 21:44
Holmlia - Langhus
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ski Sort - Holmlia Topp2
Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 18:00 - 18:59
KFUM 3 - Holmlia GUL
Ekeberg 10 5er
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 20:15 - 21:54
Linderud - Holmlia 2
Linderud kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn 2
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Lyn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Lyn
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Champions2 - Hauketo Hvit
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp2 - Nesodden Hvit
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Gul - Holmlia Blå
Manglerud kunstg. 5er B
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 18:00 - 19:09
Holmlia Blå - Oppsal Bulls
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - HSIL
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - HSIL
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - Rustad Abildsø SK Bever
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Skeid Grønn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Rød - Skeid Grønn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:55 - 20:04
Haugerud Diamant - Holmlia Blå
Haugerud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Grønn - KFUM 1
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - Oppsal Bears
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Grønn - Oppsal Bears
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:30 - 19:29
Nordstrand 7 - Holmlia Grønn
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ljan Hvit - Holmlia Gamers
Hallager kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 19:09
KFUM 9 - Holmlia Hvit
Ekeberg 19 7er
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 17:30 - 18:29
Holmlia GUL - Kolbotn A
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Lille Tøyen
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 19:10 - 20:19
Nesodden Hvit - Holmlia Svart
Nesoddbanen KG 7er A
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - KFUM 6
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Topp1 - Nesodden Grønn
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Korsvoll 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:15 - 21:54
Grei - Holmlia
Grei kunstgress
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Korsvoll 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 18:30 - 19:59
Lommedalen - Holmlia
Helset kunstgr.
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 17:15 - 18:34
KFUM 2. - Holmlia
Ekeberg kunstgress 9er A
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:00 - 13:59
Manglerud Star Rød - Holmlia GUL
Manglerud kunstg. 5er C
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:00 - 13:59
Oppegård Tigers 3 - Holmlia Topp1
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Gamers - Oppsal 5
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Blå - Bøler Lokomotiv
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:29
Manglerud Star Wolves - Holmlia Champions2
Manglerud kunstg. 5er B
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:10 - 20:19
Kolbotn E - Holmlia Grønn
Sofiemyr øst 7er B
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Bækkelaget 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia Hvit - Bækkelaget 1
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 20:30 - 21:59
Årvoll 2 - Holmlia
Årvoll kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Blå - KFUM 3
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:00 - 20:09
Kolbotn A - Holmlia Rød
Sofiemyr øst 7er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:00 - 20:09
Kråkstad Rød - Holmlia Blå
Kråkstad kgb sør 7er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:29
Holmlia Grønn - Ski Gul
Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 19:10 - 20:19
Kolbotn 2 - Holmlia Grønn
Sofiemyr øst 7er B
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Svart - Ski 2
Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 19:29
Kråkstad Rød - Holmlia Topp2
Kråkstad kgb nord 5er B
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ullern 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 20:15 - 21:54
Stovner SK - Holmlia
Rommensletta kunstgress
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ullern 3
Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 18:30 - 19:59
Holmlia - Vålerenga
Lusetjern kunstgress
  Les mer