Fotballstyret valgt på årlig møte 1. mars 2022

RolleNavnEpostMobil
LederPer N. Bondevikleder@holmliafotball.no
950 12 969 
Kasserer
Kari Margrete Hove
kasserer@holmliasport.no
934 98 076
StyremedlemJohannes Kjosjohannes.kjos@gmail.com402 19 548
StyremedlemKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com
452 72 174
Styremedlem
Enisa Kukakukaenisa@hotmail.com948 37 257
StyremedlemHiba Saalitihibasaaliti@hotmail.com
411 89 902
StyremedlemSammy Abdelrahmansammy.abdelrahman@gmail.com984 97 304

Klubbens trenerveiledere

Rolle
Navn
Epost
Mobil
Ansvar for jentefotballAdriana Imeriadriana@holmliafotball.no
465 44 471
Ansvar for guttefotball
Reman Ahmed
reman@holmliafotball.no
464 18 414


Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org eller via klubbens daglig leder Aram Meradi på epost post@holmliasport.no eller telefon 22 74 74 67.
På utkikk etter klubbdommere? Ta en kikk her: Klubbdommere

Forklaring på tabellen nedenfor: Eksempelvis J2012 - betyr "lag for jenter som er født i 2012", tilsvarende betyr G2012 "lag for gutter som er født i 2012"

Trenere og lagledere

Lag Seriespill 2022RolleNavnEpostTelefon

SENIORLAG OG JUNIOR

Menn senior
4. div. og 8. div.
TrenerFaridoon Najafifaridoon.najafi@hotmail.com976 24 262


TrenerJamil Atayajamilon86@gmail.com450 40 545


AnalyseHaitam Aleesami



LaglederJanne Gamst Andersenjannega@online.no

Kvinner 7-er
(ikke seriespill)

TrenerEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Junior
G19-1
TrenerFranco Nunezfranco@herosjourney.io
450 08 985


TrenerReman Ahmedreman@holmliafotball.no464 18 414


MaterialforvalterFrederick Makosirmakosir@makosir.com951 78 406


LaglederPer N. Bondevikleder@holmliafotball.no950 12 969

UNGDOMSLAG

Født 2007/2008
G2007/2008
G15-1Lagleder
Rozan Hafid
rozan_hafid@hotmail.com
938 22 972


TrenerJonas Ghassean-Mahmoud Abbas
abbas-jonas98@hotmail.com



Ass.trenerAnders Lianandersholmlia@gmail.com

J2007/J2008
J15-1LaglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174


TrenerSteve Kawandami
steve.kawandami@gmail.com
986 70 189


TrenerAdriana Imeri
adriana@holmliafotball.no



#ungtrenerIrfan Nuredini

Født 2009 
J2009 J13-1Trener/laglederLars Waagaardlars.waagaard@nhf.no916 27 990
G2009 Hallager
G13-1
Trener/LaglederGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988


TrenerJon Arve Kofoedjon.kofoed@securitas.no 
958 58 356
G2009 Ros/LusG13-3TrenerAndrew Gordon Fraser-Smith
992 53 487


#ungtrenerElvis Fraser-Smith



LaglederMari Vengnesmari.vengnes@gmail.com
951 05 751

BARNELAG

Født 2010
G2010 Hallagerbakken
G12-2,
G12-7er
LaglederKjell Berntsenkjellberntsen26@gmail.com
412 89 689
HovedtrenerMartin Paulsenmartin@autentico.no 416 68 618
TrenerJohannes Kjosjohannes.kjos@gmail.com402 195 48
G2010 Ros/Lus  (Lions)
G12-1HovedtrenerKenneth Jønssonkennysson@gmail.com928 42 196


#ungtrenerAndreas Tjelle Bondevik



#ungtrenerClovis Bonja


J2010 
Trener




Hjelpetrener




Lagleder


Født 2011
G2011
G11 Blå,
G11 Gul,
G11 Grønn,
G11 Svart
LaglederPer Ivar Hammershaugp_hammershaug@hotmail.com
920 52 303
TrenerKristian Byfuglien Knapstad
kknapstad@gmail.com
470 26 436
Trener
Amin Khattak
amin.khattak@hotmail.com
932 84 606
TrenerMustapha Saidim_sdi@hotmail.com
968 47 638
TrenerMohamed Ettassouliadam.ettas@gmail.com938 76 517
Trener
Sammy Abdelrahmansammy.abdelrahman@gmail.com984 97 304
Trener
Sarah Santiago
sarahsantiago@hotmail.com
930 42 006
TrenerWetle Holte
wetle.holte@gmail.com
913 08 437
TrenerFitim Tronishishko82@gmail.com
934 29 827
TrenerPer Nitter Bondevikper@bondevik.org950 12 969
J2011
J11 Blå,
J11 Grønn
LaglederMahamed H. Mahamoud
maxfowzi@gmail.com
450 89 269
TrenerHans Bernard Klepslandhansklepsland@hotmail.com

Født 2012
G2012 Hallagerbakken
G10 Blå,
G10 Grønn

LaglederSiv Mjaaland
smjaaland@gmail.com
902 47 590
TrenerAudun Lysbakken
audunlys@gmail.com
934 25 679
TrenerFrode Vasselkongfrode@gmail.com984 60 999
TrenerTorstein Norendal

torstein.norendal@gmail.com

911 28 335
TrenerAudun Westadaudunwestad@gmail.com416 65 694
TrenerDaddy Omari Hassandaddy.omari.hassan@vel.oslo.kommune.no

G2012 Topp/Lus/Ros
G10 Hvit,
G10 Rød,
G10 Svart
LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068
TrenerBjørn Dapi
bjorndapi@gmail.com
974 84 863
TrenerMosin Sebtaouimohsin@hotmail.com966 53 673
TrenerMohamadou Jankojanko-2@hotmail.com948 71 150
J2012 J10LaglederLinn Søraaliso@tyrili.no416 30 358
TrenerAtle Bjørnstad Eideateid@icloud.com459 18 410
TrenerThomas Smedegård Reisæterthomas.reiseter@hotmail.com984 96 853
Født 2013
G2013 Lus/Ros
G9 Blå,
G9 Grønn,
G9 Gul,

LaglederMarius Park Pedersenunisound7@gmail.com909 80 230
Ass. laglederRandi Haraldstadrandiharaldstad@hotmail.com992 73 174
TrenerTahir Mahmoodtahir0310@gmail.com404 71 555
TrenerKristian Byfuglien Knapstadkknapstad@gmail.com470 26 436
TrenerSerhat Colak
455 11 186
TrenerIan Luckluckycyclist@gmail.com988 27 557
G2013 Toppåsen
G9 Topp2LaglederSumeya Hassan Abdullahi
Sumeyahassan98@outlook.com
406 06 992
TrenerDan Nguyen
van01dan@gmail.com
454 31 088
G2013 Hallagerbakken
G9 Champions1,
G9 Champions2
LaglederVivian Weddevivian.wedde@gmail.com988 51 992
TrenerRobin Mathisenshaharobin@hotmail.com479 94 386
HjelpetrenerBaboucarr Chunebabou_chune@hotmail.com938 76 367
HjelpetrenerAziz Ghanemaziz.ghanem@hotmail.com916 98 569
J2013
J9-1, J9-2LaglederGuri Gjerdeguri.gjerde@gmail.com 976 12 720
TrenerJostein Hasselgårdjosteinhassel@hotmail.com922 59 193
#ungtrenerAmalie Skaug Lynga

HjelpetrenerMagnus Ekholt-Fotlandmanusse@hotmail.com
971 88 791
HjelpetrenerNiclas Thoresenniclas_thoresen@hotmail.com924 76 680
Født 2014
G2014 Lus/Ros/Topp G8 Blå,
G8 Gul,
G8 Rød
Lagleder/HjelpetrenerStåle Tunang-Nybakk
stleny@yahoo.no905 99 398
Trener RødJamal Badrkhan
riyadh1934@hotmail.com
450 00 131
Trener Blå
Jan Erik Kleven
jan.erik.kleven@hotmail.no
414 46 230
Hjelpetrener Blå
Bendik Vollebæk
bendikv@gmail.com
908 27 970
Trener Gul
Ivar Limaivar.lima@gmail.com
991 67 246
Hjelpetrener GulJonas Nordenhaugjonasnordenhaug@gmail.com467 48 468
Hjelpetrener GulJean Pierre Rosasjeapros@gmail.com995 28 277
G2014 HallagerbakkenG8 Gamers,
G8 Ninjas
LaglederLinn C. PattersonLinn.C.patterson@gmail.com
973 22 248
TrenerFredrik Jørgensen
fredrijo@gmail.com
905 08 733
TrenerRenate Rognanrognan@gmail.com997 36 304
J2014J8-1LaglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com
452 72 174 
#ungtrenerSelma El Morabet

#ungtrenerSelma Kesen

Født 2015
J2015OBOS Miniliga

Lagleder

Morten Fjøren

m.fjoren@gmail.com

979 80 453



Trener Johannes Tveitjtveit@gmail.com936 29 906
G2015 ToppåsenOBOS Miniliga

Lagleder

Vegard Jarness

 vegard.jarness@gmail.com

922 16 921



Trener

Jose Manuel Olias

 jmolias@hotmail.com

483 69 334



Hjelpetrener

 Andrius Zemaitis

andrius.zemaitis@gmail.com

967 04 692

G2015 Hallager/Lusetjern

OBOS Miniliga

Lagleder

Therese Holand

therese.holand@gmail.com

975 35 180



Hovedtrener

Marthe Rudi

marthe_rudi@hotmail.com930 59 256


TrenerRooble Jamarooblejama@icloud.com
478 45 186


TrenerMagnus Ekholt-Fotland
magnusse@hotmail.com
971 88 791


TrenerArif Tekinariftekin2@gmail.com
947 36 791
G2015 RosenholmOBOS Miniliga
LaglederBritta Fjärmans
britta.fjarsmans@outlook.com
482 54 624


TrenerOliver Linda
oliver.linda1@googlemail.com
462 54 097


TrenerZak Desrosiers
zakaridesrosiers1313@hotmail.com

Født 2016




J2016OBOS MiniligaLaglederFrank Letelier-Erikseneriksen_frank@hotmail.com984 54 962


TrenerLiban Madarliban.madar@gmail.com402 18 455
G2016
LaglederFrode Vasselkongfrode@gmail.com
984 60 999



Hege Erstadhege.ers@gmail.com454 49 262



Ilir Aliovilir_aliu11@hotmail.com974 09 985



Ingvild Kilen Rørholtjo.no.somogdesign@gmail.com
977 27 115



Jonas Nordenhaugjonasnordenhaug@gmail.com467 48 468



Karolina Saubrekka
911 99 537



Oliver Lindaoliver.linda1@gogglemail.com462 54 097



Wetle Holtemail@wetleholthe.com913 08 437







Ved endringer send informasjon til post@holmliafotball.org