Fotballstyret valgt på årlig møte 1. mars 2022

RolleNavnEpostMobil
LederPer N. Bondevikleder@holmliafotball.no
950 12 969 
Kasserer
Kari Margrete Hove
kasserer@holmliasport.no
934 98 076
StyremedlemJohannes Kjosjohannes.kjos@gmail.com402 19 548
StyremedlemKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com
452 72 174
Styremedlem
Enisa Kukakukaenisa@hotmail.com948 37 257
StyremedlemHiba Saalitihibasaaliti@hotmail.com
411 89 902
StyremedlemSammy Abdelrahmansammy.abdelrahman@gmail.com984 97 304

Klubbens trenerveiledere

Rolle
Navn
Epost
Mobil
Ansvar for jentefotballAdriana Imeriadriana@holmliafotball.no
465 44 471
Ansvar for guttefotball
Reman Ahmed
reman@holmliafotball.no
464 18 414


Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org eller via klubbens daglig leder Aram Meradi på epost post@holmliasport.no eller telefon 22 74 74 67.
På utkikk etter klubbdommere? Ta en kikk her: Klubbdommere

Forklaring på tabellen nedenfor: Eksempelvis J2012 - betyr "lag for jenter som er født i 2012", tilsvarende betyr G2012 "lag for gutter som er født i 2012"

Trenere og lagledere

Lag Seriespill 2022RolleNavnEpostTelefon

SENIORLAG OG JUNIOR

Menn senior
4. div. og 8. div.
TrenerFaridoon Najafifaridoon.najafi@hotmail.com976 24 262


TrenerJamil Atayajamilon86@gmail.com450 40 545


AnalyseHaitam Aleesami



LaglederJanne Gamst Andersenjannega@online.no

Kvinner 7-er
(ikke seriespill)

TrenerEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Junior - gutter
G19-1
TrenerReman Ahmed
reman@holmliafotball.no
464 18 414


MaterialforvalterFrederick Makosirmakosir@makosir.com951 78 406


LaglederPer N. Bondevikleder@holmliafotball.no950 12 969
Junior - jenter
TrenerAdriana Imeriadriana@holmliafotball.no465 44 471

UNGDOMSLAG

Født 2007/2008
G2007/2008

Lagleder
Rozan Hafid
rozan_hafid@hotmail.com
938 22 972


TrenerReman Ahmedreman@holmliafotball.no464 17 414


Trener #ungtrenerIsaac Dianki
isaacdianki61@gmail.com
459 29 026
J2007/J2008

LaglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174


TrenerSteve Kawandami
steve.kawandami@gmail.com
986 70 189


TrenerAdriana Imeri
adriana@holmliafotball.no



#ungtrenerIrfan Nuredini

Født 2009 
J2009 
Trener/laglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com
452 72 174
G2009

Lagleder
Mari Vengnes
mari.vengnes@gmail.com
951 05 751


TrenerKerwin Reyesronkerwin97@gmail.com
473 41 821


TrenerAndrew Gordon Fraser-Smith
992 53 487


#ungtrenerElvis Fraser-Smith

Født 2010
G2010

LaglederKjell Berntsenkjellberntsen26@gmail.com
412 89 689
TrenerMartin Paulsenmartin@autentico.no 416 68 618

TrenerJamal Badrkhan
riyadh1934@hotmail.com
450 00 131
TrenerJohannes Kjosjohannes.kjos@gmail.com402 195 48

TrenerKenneth Jønssonkennysson@gmail.com928 42 196
TrenerThanh Khan Bui
cash.bui@hotmail.com
930 04 562

#ungtrenerAndreas Tjelle Bondevik


#ungtrenerClovis Bonja


BARNELAG

Født 2011
G2011

LaglederPer Ivar Hammershaugp_hammershaug@hotmail.com
920 52 303
TrenerKristian Byfuglien Knapstad
kknapstad@gmail.com
470 26 436
Trener
Amin Khattak
amin.khattak@hotmail.com
932 84 606
TrenerMustapha Saidim_sdi@hotmail.com
968 47 638
TrenerMohamed Ettassouliadam.ettas@gmail.com938 76 517
Trener
Sammy Abdelrahmansammy.abdelrahman@gmail.com984 97 304
Trener
Sarah Santiago
sarahsantiago@hotmail.com
930 42 006
TrenerWetle Holte
wetle.holte@gmail.com
913 08 437
TrenerFitim Tronishishko82@gmail.com
934 29 827
TrenerPer Nitter Bondevikper@bondevik.org950 12 969
J2011

LaglederLeila Ibrahim
adenleila2010@gmail.com
942 13 969
TrenerHans Bernard Klepslandhansklepsland@hotmail.com

Født 2012
G2012 Hallagerbakken


LaglederSiv Mjaaland
smjaaland@gmail.com
902 47 590
TrenerAudun Lysbakken
audunlys@gmail.com
934 25 679
TrenerFrode Vasselkongfrode@gmail.com984 60 999
TrenerTorstein Norendal

torstein.norendal@gmail.com

911 28 335
TrenerAudun Westadaudunwestad@gmail.com416 65 694
TrenerDaddy Omari Hassandaddy.omari.hassan@vel.oslo.kommune.no

G2012 Topp/Lus/Ros

LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068
TrenerBjørn Dapi
bjorndapi@gmail.com
974 84 863
TrenerMosin Sebtaouimohsin@hotmail.com966 53 673
TrenerMohamadou Jankojanko-2@hotmail.com948 71 150
J2012 
LaglederLinn Søraaliso@tyrili.no416 30 358
TrenerAtle Bjørnstad Eideateid@icloud.com459 18 410
TrenerThomas Smedegård Reisæterthomas.reiseter@hotmail.com984 96 853
Født 2013
G2013 Lus/Ros


LaglederMarius Park Pedersenunisound7@gmail.com909 80 230
Ass. laglederRandi Haraldstadrandiharaldstad@hotmail.com992 73 174
TrenerTahir Mahmoodtahir0310@gmail.com404 71 555
TrenerKristian Byfuglien Knapstadkknapstad@gmail.com470 26 436
TrenerSerhat Colak
455 11 186
TrenerIan Luckluckycyclist@gmail.com988 27 557
G2013 Toppåsen

LaglederSumeya Hassan Abdullahi
Sumeyahassan98@outlook.com
406 06 992
TrenerDan Nguyen
van01dan@gmail.com
454 31 088
G2013 Hallagerbakken

LaglederVivian Weddevivian.wedde@gmail.com988 51 992
TrenerRobin Mathisenshaharobin@hotmail.com479 94 386
HjelpetrenerBaboucarr Chunebabou_chune@hotmail.com938 76 367
HjelpetrenerAziz Ghanemaziz.ghanem@hotmail.com916 98 569
J2013

LaglederGuri Gjerdeguri.gjerde@gmail.com 976 12 720
TrenerJostein Hasselgårdjosteinhassel@hotmail.com922 59 193
#ungtrenerAmalie Skaug Lynga

HjelpetrenerMagnus Ekholt-Fotlandmanusse@hotmail.com
971 88 791
HjelpetrenerNiclas Thoresenniclas_thoresen@hotmail.com924 76 680
Født 2014
G2014 
Lagleder/HjelpetrenerStåle Tunang-Nybakk
stleny@yahoo.no905 99 398
TrenerJamal Badrkhan
riyadh1934@hotmail.com
450 00 131
Trener
Jan Erik Kleven
jan.erik.kleven@hotmail.no
414 46 230
Trener Gul
Ivar Limaivar.lima@gmail.com
991 67 246
J2014
LaglederChristin Lund-Andersen
lundandersen@gmail.com
957 60 385
LaglederTuva Holt Hereng
tuvaholt.hereng@thermofisher.com
976 91 054
TrenerAli Jalloul
ali.jal@outlook.com
483 82 827
#ungtrenerSelma El Morabet

#ungtrenerSelma Kesen

Født 2015
J2015

Lagleder

Morten Fjøren

m.fjoren@gmail.com

979 80 453



Trener Johannes Tveitjtveit@gmail.com936 29 906
G2015 Toppåsen

Lagleder

Vegard Jarness

 vegard.jarness@gmail.com

922 16 921



Trener

Jose Manuel Olias

 jmolias@hotmail.com

483 69 334



Hjelpetrener

 Andrius Zemaitis

andrius.zemaitis@gmail.com

967 04 692

G2015 Hallager/Lusetjern


Lagleder

Therese Holand

therese.holand@gmail.com

975 35 180



Hovedtrener

Marthe Rudi

marthe_rudi@hotmail.com930 59 256


TrenerRooble Jamarooblejama@icloud.com
478 45 186


TrenerMagnus Ekholt-Fotland
magnusse@hotmail.com
971 88 791


TrenerArif Tekinariftekin2@gmail.com
947 36 791
G2015 Rosenholm
LaglederBritta Fjärmans
britta.fjarsmans@outlook.com
482 54 624


TrenerOliver Linda
oliver.linda1@googlemail.com
462 54 097


TrenerZak Desrosiers
zakaridesrosiers1313@hotmail.com

Født 2016




J2016
LaglederFrank Letelier-Erikseneriksen_frank@hotmail.com984 54 962


TrenerLiban Madarliban.madar@gmail.com402 18 455
G2016
LaglederFrode Vasselkongfrode@gmail.com
984 60 999



Hege Erstadhege.ers@gmail.com454 49 262



Ilir Aliovilir_aliu11@hotmail.com974 09 985



Ingvild Kilen Rørholtjo.no.somogdesign@gmail.com
977 27 115



Jonas Nordenhaugjonasnordenhaug@gmail.com467 48 468



Karolina Saubrekka
911 99 537



Oliver Lindaoliver.linda1@gogglemail.com462 54 097



Wetle Holtemail@wetleholthe.com913 08 437







Ved endringer send informasjon til post@holmliafotball.org