Fotballstyret valgt på årlig møte 14. juni 2021

RolleNavn
LederPer N. Bondevik
StyremedlemJohannes Kjos
StyremedlemIvar Lima
KassererKari Margrete Hove
StyremedlemKarianne Skaug

Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org eller via klubbens daglig leder Aram Meradi på epost post@holmliasport.no eller telefon 22 74 74 67.

Trenere og lagledere

Lag ( i parentes lagsnavn i seriespillet 2021)RolleNavnEpostTelefon

SENIORLAG OG JUNIOR

Menn senior
(4. div. og 7. div.)
TrenerFaridoon Najafifaridoon.najafi@hotmail.com976 24 262

TrenerJamil Atayajamilon86@gmail.com450 40 545

AnalyseHaitam Aleesami


LaglederJanne Gamst Andersenjannega@online.no909 69 304
Kvinner 7-er
(ikke seriespill)
TrenerEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Menn 40 år (oldboys) Kontaktpersonivar Limaivar.lima@gmail.com991 67 246
Junior
(G19)
TrenerPatrick Malm


HjelpetrenerFrederick Makosirmakosir@makosir.com

LaglederPer N. Bondevikper@bondevik.org950 12 969

UNGDOMSLAG

J2005
(J17-1)
Hovedtrener/laglederBirger Egge-Hoveidbirger.egge.hoveid@gmail.com452 37 855

TrenerMorten Evensenmortic7@gmail.com932 83 484
G2006
(G15-1)
Trener/laglederBenjamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 983

#ungtrenerNabil El Bastrioui

G2007/2008
(G14-1, G14-2)
Lagleder
Rozan Hafid

rozan_hafid@hotmail.com

938 22 972

TrenerReman Menmireman.menmi@hotmail.com464 18 414

#ungtrenerAnders Lian

J2007 / J2008
LaglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174

TrenerSteve Kawandami
steve.kawandami@gmail.com
986 70 189

#ungtrenerIfran Nuredini


#ungtrener
Adriana Imeri

BARNELAG

Født 2009 
J2009 
(J12 7er, J12 9er)
Trener/laglederLars Waagaardlars.waagaard@nhf.no916 27 990

TrenerKhalil Fakherkfakher74@gmail.com400 47 651
G2009 Hallagerbakken
(G12-1 og G12-2)
TrenerEspen Lyngaespenlynga@hotmail.com414 12 732

TrenerGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988

TrenerHeather Halaasheather_halaas@hotmail.com936 53 279

LaglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174
G2009 Ros/Lus (G12-3)TrenerAndrew Gordon Fraser-Smith
992 53 487

#ungtrenerElvis Fraser-Smith


LaglederCathrine Tømtecathrine_tomte@hotmail.com918 97 194
G2009 Toppåsen (G12-4)TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

LaglederTore Arnesentore.arnesen@bouvet.no926 07 252
Født 2010
G2010 Hallagerbakken
(G11 Hallagerbakken)
LaglederVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457

HovedtrenerMartin Paulsenmartin@autentico.no 416 68 618

TrenerIngvild Tisløv


TrenerJohannes Kjosjohannes.kjos@gmail.com402 195 48

TrenerVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457
G2010 Ros/Lus
(G11 Rød, G11 Blå)
HovedtrenerKenneth Jønssonkennysson@gmail.com928 42 196

#ungtrenerAndreas Tjelle Bondevik


#ungtrenerClovis Bonja

J2010 TrenerIvar Andreas Åsland Limaivar.lima@gmail.com916 27 990

HjelpetrenerHadi Ghalegolabi
hadig_84@hotmail.com
465 00 822

LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068
Født 2011
G2011 Toppåsen
(G10-4)
TrenerMustapha Saidim_sdi@hotmail.com
968 47 638

HjelpetrenerWetle Holte
wetle.holte@gmail.com
913 08 437

HjelpetrenerFitim Tronishishko82@gmail.com
934 29 827

LaglederJostein Fjøren Kasbojostein@kasbo.net971 68 335
G2011 Ros/Lus
(G10 1, G10 2, G10 United)
Lagleder/hovedtrenerKristian Byfuglien Knapstadkknapstad@gmail.com 470 26 436

TrenerPer Ivar Hammershaugp_hammershaug@hotmail.com920 52 303 

TrenerRiat Nurediniriatnuredini@hotmail.com 406 04 040 

TrenerSarah Santiago sarahsantiago@hotmail.com 930 42 006
G2011 Hallagerbakken
(G10 3)
HovedtrenerJin Tranjin_tr73@yahoo.no901 68 901

TrenerAmin Khattakamin.khattak@hotmail.com932 84 606

HjelpetrenerPer Nitter Bondevikfamilien@bondevik.org950 12 969

Trener/laglederHans Terje Bakkehans.terje.bakke@gmail.com415 41 899
J2011
(J10)
LaglederHans Bernhard Klepslandhansklepsland@hotmail.com482 62 056
Født 2012
G2012 Toppåsen
(G9 Toppåsen)
Trener/laglederBjørn Dapibjorndapi@gmail.com974 84 863

HjelpetrenerNavpreet K. Hayer
404 87 340
G2012 Hallagerbakken
(G9 Hallager1, G9 Hallager2)
TrenerAudun Lysbakkenaudunlys@gmail.com934 25 679

TrenerFrode Vasselkongfrode@gmail.com984 60 999

TrenerFredrik Jørgensenfredrjo@gmail.com905 08 733

TrenerTorsten Norendal

torstein.norendal@gmail.com

911 28 335

TrenerAudun Westadaudunwestad@gmail.com416 65 694

LaglederSiv Mjaalandsmjaaland@gmail.com902 47 590
G2012 Lus/Ros
(G9 LU-RO1, G9 LU-RO2)
LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068

TrenerMosin Sebtaouimohsin@hotmail.com966 53 673

TrenerMohamadou Jankojanko-2@hotmail.com948 71 150
J2012 
(J9- 1)
LaglederLinn Søraaliso@tyrili.no416 30 358

TrenerPeter S. Andbergpeter.andberg@gmail.com467 88 000
Født 2013
G2013 Lus/Ros
(G8 Grønn, G8 Gul, G8 Blå)
LaglederMarius Park Pedersenunisound7@gmail.com909 80 230

Ass. laglederRandi Haraldstadrandiharaldstad@hotmail.com992 73 174

TrenerTahir Mahmoodtahir0310@gmail.com404 71 555

TrenerKristian Byfuglien Knapstadkknapstad@gmail.com470 26 436

TrenerIan Luckluckycyclist@gmail.com988 27 557
G2013 Toppåsen
(G8 Toppåsen)
LaglederSumeya Hassan Abdullahi
Sumeyahassan98@outlook.com
406 06 992

TrenerDan Nguyen
van01dan@gmail.com
454 31 088
G2013 Hallagerbakken
(G8 Hallager1)
LaglederVivian Weddevivian.wedde@gmail.com988 51 992

TrenerRobin Mathisenshaharobin@hotmail.com479 94 386

HjelpetrenerBaboucarr Chunebabou_chune@hotmail.com938 76 367

HjelpetrenerAziz Ghanemaziz.ghanem@hotmail.com916 98 569
J2013
(J8-1 og J8-2)
LaglederGuri Gjerdeguri.gjerde@gmail.com 976 12 720

TrenerJostein Hasselgårdjosteinhassel@hotmail.com922 59 193

#ungtrenerAmalie Skaug Lynga


HjelpetrenerMagnus Ekholt-Fotlandmanusse@hotmail.com
971 88 791

HjelpetrenerNiclas Thoresenniclas_thoresen@hotmail.com924 76 680
Født 2014
G2014 Lusetjern Rosenholm Toppåsen LaglederStåle Tuang-Nybakkstleny@yahoo.no905 99 398

TrenerLars Leinebølars.leinebo@gmail.com988 30 937

HjelpetrenerJonas Nordenhaugjonasnordenhaug@gmail.com467 48 468

HjelpetrenerJean Pierre Rosasjeapros@gmail.com995 28 277

HjelpetrenerBendik Vollebækbendikv@gmail.com908 27 970

HjelpetrenerJan Erik Kleven
jan.erik.kleven@hotmail.no
414 46 230

HjelpetrenerIvar Limaivar.lima@gmail.com991 67 246
G2014 HallagerbakkenLaglederLinn C. PattersonLinn@axano.no
973 22 248

TrenerFredrik Jørgensen
fredrijo@gmail.com
905 08 733

TrenerRenate Rognanrognan@gmail.com997 36 304
J2014LaglederSofya Ustyvzhantsevasofyaustyuzhantseva@yahoo.no 450 14 407 

#ungtrenerSelma El Morabet


#ungtrenerSelma Kesen

Født 2015
J2015

Lagleder

Susie Jentoft

jentofts@gmail.com

417 56 221


Trener Johannes Tveitjtveit@gmail.com936 29 906
G2015 Toppåsen

Lagleder

Vegard Jarness

 vegard.jarness@gmail.com

922 16 921


Trener

Jose Manuel Olias

 jmolias@hotmail.com

483 69 334


Hjelpetrener

 Andrius Zemaitis

andrius.zemaitis@gmail.com

967 04 692

G2015 Hallager/Lusetjern

Lagleder

 Sara Clarke

sara.clarke@yahoo.co.uk

910 04 052


Trener 

Fredrik Netland

fredriknetland@hotmail.com

920 80 424

G2015 RosenholmLagleder Chris Osborn
christopherdosborn@gmail.com
454 32 486

TrenerOliver Linda
oliver.linda1@googlemail.com
462 54 097

TrenerZak Desrosiers
zakaridesrosiers1313@hotmail.com


Ved endringer send informasjon til post@holmliafotball.org


Levert av IdrettenOnline